Zestawy do czyszczenia

Zestawy do czyszczenia

Zestawy mopów, jeden z naszych najbardziej funkcjonalnych domowych srodków pomocniczych, pozwalaja pozbyc sie calego brudu i kurzu podczas czyszczenia powierzchni. Dzieki nowym technologiom pojawily sie bardzo rózne modele zestawów do czyszczenia mopów, które sa jednym z naszych najwiekszych pomocników podczas sprzatania naszych pomieszczen mieszkalnych. Celem zestawów mopów, charakteryzujacych sie róznymi zastosowaniami, jest zminimalizowanie czasu spedzanego na sprzataniu.

Rodzaje zestawów do czyszczenia

Przede wszystkim zalózmy, ze zestawy mopów, które produkujemy jako Emay Home, sa wykonane z trwalego materialu pierwszej jakosci. Mozesz wybrac rodzaje zestawów mopów, z których bedziesz bezpiecznie korzystac przez wiele lat, w zaleznosci od obszaru, z którego bedziesz korzystac, czestotliwosci sprzatania i sposobu, w jaki z niego korzystasz. W przypadku klasycznych zestawów mopów mozesz bez zmeczenia dokrecac glowice mopa i latwo czyscic powierzchnie bez problemów z rozpryskiwaniem dzieki okraglej glowicy mopa i obrotowej komorze. Z kolei mopy plaskie sa wykonane tak, aby bez problemu posprzatac wszystkie niedostepne miejsca dzieki specjalnej glowicy mopa i specjalnie wykonanemu wiaderku z dwiema komorami. Dzieki prostokatnej glowicy mopujacej dociera i czysci wszystkie zakamarki. Ponadto ulatwia czyszczenie dzieki dwóm komorom, z których jedna pomaga myc glowice mopa, a druga pomaga usunac nadmiar wody.

Co zawieraja zestawy do czyszczenia?

Zestawy do czyszczenia zazwyczaj skladaja sie z glowicy mopa, uchwytu mopa i wiadra do czyszczenia. Poniewaz nakladka na mopa wykonana jest w 100% z mikrofibry, zatrzymuje kurz, brud i okruchy i pozostawia je w wiadrze do sprzatania. Wszystkie produkowane przez nas mopy maja doskonala sile ssania dzieki swojej mikrokapilarnej strukturze. Z latwoscia zbiera nawet najdrobniejsze kawalki, a dzieki specjalnej, wytrzymalej technice dziania, mozesz go uzywac przez dlugi czas bez puszenia sie. Mozesz go równiez latwo wyczyscic, prajac w pralce.

Z drugiej strony uchwyty do mopów w zestawach sa specjalnie wykonane, aby ulatwic czyszczenie dzieki ich obrocie o 360 stopni i strukturze przechylania o 180 stopni. Ciesz sie bezproblemowym czyszczeniem dzieki odlaczanym uchwytom mopa, które mozna zdemontowac, schowac i ponownie zlozyc w razie potrzeby.

Wiaderko do czyszczenia w zestawie do czyszczenia to narzedzie do czyszczenia z komora kompatybilna z glowica mopa. Komora wyciskania wiadra do czyszczenia musi byc kompatybilna z nakladka mopa. Poniewaz klasycznych pokrowców na mopy nie mozna prac w plaskich komorach na mopy. Wiadro do czyszczenia klasycznych zestawów mopów ma okragla miske, która mozna obracac bez rozpryskiwania wody. Wiaderko do czyszczenia plaskich zestawów mopów ma dwie rózne komory do mycia i suszenia.

Co robia zestawy do czyszczenia?

Zestawy do sprzatania to glówne narzedzia, które pomagaja nam sprzatac obszary, w których mieszkamy. Pamietaj, ze podobnie jak zamiatanie, mop jest jednym z najwazniejszych sposobów na pozbycie sie bakterii i zarazków. Zestawy do czyszczenia umozliwiaja uzyskanie kompatybilnych czesci jako jednego zestawu zamiast kupowania osobno glowicy mopa, uchwytu mopa i wiadra do czyszczenia. Glowice mopa, uchwyty mopa lub komory myjace róznych marek moga nie byc ze soba kompatybilne. Z tego powodu zakup zestawu do czyszczenia jako zestawu eliminuje problem niewspólpracujacych ze soba czesci.

Czy dostepne sa czesci zamienne do zestawów czyszczacych?

Mozesz miec pewnosc, ze wszystkie produkowane przez nas zestawy mopów to produkty wysokiej jakosci, które przetrwaja wiele lat. Mozesz jednak kupic jako czesci zapasowe glowice mopa lub kije do mopa, które sa zdeformowane z jakiegokolwiek powodu. Jesli wiadro do czyszczenia nadal dziala prawidlowo, nie musisz kupowac kolejnego zestawu do czyszczenia.

Ceny zestawów do mopa

Poniewaz istnieje wiele róznych marek zestawów do czyszczenia, które produkuja rózne modele zestawów do czyszczenia, wszystkie te produkty maja rózne przedzialy cenowe. Ceny produktów róznia sie w zaleznosci od wybranego modelu. Jesli jednak szukasz wysokiej jakosci, trwalego i niedrogiego zestawu mopów, którego mozesz uzywac przez wiele lat, zdecydowanie zalecamy wypróbowanie zestawów mopów Emay Home.